מינויים

מונתה מנהלת למערך חדרי ניתוח ולמחלקת הרדמה ב"שניידר"

ד"ר ילנה צייטלין מונתה לתפקיד | מחליפה את ד"ר יעקב כץ, ממובילי תחום הרדמת ילדים בישראל, שהקים את מחלקת ההרדמה ב"שניידר" ופרש לגמלאות אחרי כשלושה עשורים בתפקיד

ד"ר ילנה צייטלין, מנהלת מערך חדרי ניתוח ומחלקת הרדמה ב"שניידר". צילום: דוברות בית החולים

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר ילנה צייטלין מונתה לתפקיד מנהלת מערך חדרי הניתוח ומחלקת הרדמה במרכז שניידר. ד"ר צייטלין החליפה את ד"ר יעקב כץ שהקים את המחלקה והוביל את תחום הרדמת ילדים בישראל. ד"ר כץ פרש לאחרונה לגמלאות לאחר כמעט 30 שנה בתפקיד.

ד"ר צייטלין, בת 54, תושבת גן יבנה, נשואה ואם לשתי בנות, היא מומחית בהרדמה, בוגרת הפקולטה לרפואת ילדים במכון הממלכתי לרפואה בבאקו אזרבייג'ן, שם נולדה. בתפקידה האחרון שימשה ד"ר צייטלין כסגנית מנהל מחלקת ההרדמה במרכז שניידר למשך כשש שנים. לפני כן, עשתה התמחות בהרדמה בבית החולים קפלן.

ד"ר צייטלין אמרה עם מינויה לתפקיד: "הרדמת ילדים היא תחום חשוב ומאתגר שדורש סבלנות, עדינות, אחריות ומיומנויות מסוג אחר. אני גאה לקבל תחת ניהולי מחלקת הרדמה מעולה שכוללת מומחים מקצועיים ביותר. כולנו התחנכנו על ידי ד"ר כץ, המרדים ומנהל המחלקה המיתולוגי של 'שניידר'. זוהי זכות גדולה וכבוד מבחינתי להמשיך את דרכו ולשמר את איכות הטיפול הגבוהה ביותר למטופלים שלנו".

ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים, בירכה על מינויה של ד"ר צייטלין ואמרה כי "חום ההרדמה מצריך מיומנויות גבוהות ונסיון רב על מנת לבצע פעולות מורכבות, בפרט בילדים ותינוקות. אני בטוחה כי אישיותה, נסיונה וכישוריה יתרמו רבות להמשך הצלחת הטיפול בילדים הנזקקים לטיפולם של הרופאים המרדימים בבית החולים שלנו".

נושאים קשורים:  ד"ר אפרת ברון-הרלב,  ד"ר ילנה צייטלין,  ד"ר יעקב כץ,  בית החולים שניידר לילדים,  הרדמה בילדים,  מינוי,  חדשות
תגובות
14.09.2021, 09:38

ישר כוח, ילנה היקרה!
רופאה מצוינת ובנאדם נפלא!

14.09.2021, 16:10

ברכות לד\"ר צייטלין על המינוי. רופאה טובה ואדם טוב.